Užsisakius paslaugą nuomai su standartiniu dizainu, paleidimas užtruks vieną dieną nuo apmokėjimo datos, su profesionaliu dizainu nuo 10 iki 25d.d.. Jei apmokėjimas padarytas iki 14val. nuomos paslauga paleidžiama tą pačią dieną ir jau galite pradėti dirbti su sistema. Sprendimas nuomai aktyvuojamas laikinu adresu ir klientas gali susivesti duomenis. Baigus talpinti turinį, svetainė nukreipiama į Jūsų domeną.

Straipsnių ir meniu valdymas. PVM taikymas arba ne. Lankytojų monitoringas. Pardavėjo kontaktų valdymas. Produktų kategorijos su aprašymu. Prekių įvedimas su trumpais, ilgais aprašymais, nuotraukomis, kainomis, gamintojais, prekių kiekiais, svoriais. Automatinis prekių nuotraukų mažinimas. Prekių variantai. Prekių paieška, Prekės, kurias papildomai rekomenduojate. Prekių nuolaidos. Prekių importas iš csv failo. Krepšelio minimalios sumos nustatymas. Dovanų kuponų įvedimas. Mokėjimo būdų kūrimas.  

Pagalba klientams gyvai pasiekiama:

  • pirmadienis – penktadienis: 8.00 – 18.00val.
  • šeštadienis – sekmadienis: 10.00 – 16.00val.

Mob.: +370 666 12458

Skype: devlabs

Kitu laiku galima susisiekti el. paštu: info@devlabs.lt

Interneto svetainės sukūrimo kaina gali svyruoti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų, priklausomai nuo dizaino sudėtingumo, papildomo funkcionalumo bei turinio apimties. Mūsų siūloma reprezentacinė svetainė kainuoja nuo 199€ ir turi visas šiuolaikiniai svetainiai reikalingas savybes – akiai patrauklus dizainas, pritaikymas mobiliesiems įrenginiams, vidinis SEO optimizavimas.
Įmonę reprezentuojančios svetainės sukūrimas užtrunka nuo 3 iki 6 d.d., ir yra tiesiogiai priklausomas nuo kliento keliamų reikalavimų dizainui ir funkcionalumui, o taip pat svetainės turinio apimties bei užsakovo pateiktos pradinės informacijos kiekio. Svetainės atnaujinimas, kuomet reikia tik atnaujinti svetainės dizainą, jį pritaikant mobiliems įrenginiams, bei perkelti esamos svetainės turinį į naują turinio valdymo sistemą, paprastai užima mažiau laiko, nei visiškai naujos svetainės sukūrimas. Nestandartiniai dizaino, funkcionalumo ar el. parduotuvės sprendimai gali užtrukti iki 2 mėn.
Mūsų kuriamos svetainės dažniausiai naudoja WordPress turinio valdymo sistemą kuri yra nesudėtingai prižiūrima ir nereikalaujanti programavimo žinių norint pakeisti jau egzistuojantį turinį. Jei vis dėlto nepasitikite savo jėgomis mes galime Jums padėti atnaujinti svetainės turinį.
Kadangi žmonių naršančių internete mobiliaisias įrenginiais nuolat daugėja, visos mūsų sukurtos interneto svetainės yra pritaikytos mobiliesiems įrenginiams. Naudojame Responsive Web Design kūrimo būdą ir užtikriname, kad naujai sukurta svetainė automatiškai prisitaikys prie skirtingo dydžio ekrano ir pilnai atitiks Google Mobile-Friendly testo reikalavimus.
Jeigu užduodate sau klausimus – kaip padidinti interneto svetainės populiatumą? kaip pritraukti tikslinę klientų auditoriją? kaip padidinti pardavimus interneto svetainės pagalba?, vadinasi SEO yra tai ko ieškojote. tai darbas su Jūsų tinklapiu, siekiant, kad Jūsų tinklapis būtų aukštai reitinguojamas pagal atitinkamas frazes „Google“ paieškos sistemoje, Yahoo, Yandex, Live ir kitose paieškos sistemose.